Mieszkania

Mieszkania

Nowoczesne technologie, niebanalne konstrukcje i wysublimowane wnętrza – dzięki nam Twoje nowe mieszkanie będzie miejscem przyjaznym dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jako najlepszy deweloper, uhonorowany prestiżowymi nagrodami, w tym godłem Deweloper Roku 2014, gwarantujemy najwyższą jakość usług w zakresie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Budowane pod okiem najlepszych profesjonalistów budynki Green House Development, doskonale współgrają z otaczającym krajobrazem, zapewniając lokatorom nie tylko wysoki poziom życia, ale także satysfakcję z dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Dzięki bogatemu, kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, popartemu zaufaniem ze strony setek zadowolonych klientów, możemy rozwijać się i poszerzać działalność w kolejnych regionach. Planujemy ciekawe inwestycje, w ramach których powstaną nowe mieszkania zarówno w Warszawie, jak i w Krakowie. Dbamy o to, aby nieruchomości położone były w jak najlepszej lokalizacji – stawiamy na dzielnice bezpieczne, z bogatą infrastrukturą i z pięknym krajobrazem, gwarantującym malownicze widoki. Nasze oferty mieszkań dedykowane są zarówno dla miłośników życia w samym centrum dużych aglomeracji, jak i tych, którzy preferują bardziej kameralne okolice, z dala od zgiełku i w bliskim sąsiedztwie z naturą.

Idąc z duchem najnowszych trendów na rynku pierwotnym, staramy się proponować nie tylko atrakcyjne lokalizacje, ale także atrakcyjne ceny mieszkań deweloperskich. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, oferujemy sprzedaż mieszkań w ramach programu Mieszkanie dla Młodych, gwarantując tanie mieszkania, standardem dorównujące najlepszym apartamentom. Ponadto klientom proponujemy rozmaite promocje, dzięki czemu nasze nowe inwestycje wyróżniają się na tle ofert innych lokalnych deweloperów.

Zdajemy sobie sprawę, że na współczesnym rynku nieruchomości panuje spora konkurencja i najlepszy deweloper powinien mieć wiele do zaoferowania osobom stawiającym na prestiż i wysoką jakość życia. My nie chcemy spoczywać na laurach, lecz zdobywać kolejne nagrody będące potwierdzeniem innowacyjności i konkurencyjności.

Odwiedź nasze biuro nieruchomości i przekonaj się jak pięknie możesz żyć!

W ramach naszej oferty mieszkań w Warszawie realizujemy obecnie następujące inwestycje:

Perla Bianca

To kameralna inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy, w doskonałym punkcie komunikacyjnym.  Elegancki, zaprojektowany z wyjątkową dbałością o detale, budynek utrzymany w charakterze nowoczesnej willi miejskiej, doskonale wkomponowuje się z sielankową okolicą małych uliczek w niskiej zabudowie.  

Zobacz stronę inwestycji

Pianissimo

Powstanie w czarującym miejscu z widokiem na panoramę Krakowa oraz Wisłę. Bliskość centrum miasta i położenie inwestycji w cichej okolicy z blisko zlokalizowanym centrum handlowym, to niewątpliwe atuty tej inwestycji.

Zobacz stronę inwestycji

Wilanów Garden

Wilanów Garden to kameralne i eleganckie osiedle znajdujące się w otoczeniu willi i pięknej przyrody. To idealna kompozycja prestiżu, spokoju, bezpieczeństwa i komfortu.

Zobacz stronę inwestycji

Premium Point

Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach w Premium Point zadbaliśmy o każdy szczegół. Ten nowoczesny budynek charakteryzuje się wyrafinowaną formą architektoniczną, wysokim standardem wykończenia i dobranymi ze smakiem detalami. 

Zobacz stronę inwestycji

 

 

Kontakt
X
Do góry