Opis inwestycji

Bo to miejsce z klimatem

Elegancka architektura podkreśla klimatyczny charakter Wawer Love. Dbałość o wykończenie i detale to gwarancja bezkompromisowej jakości. Wszystko otoczone starannie skomponowaną zielenią. Idealnie zaprojektowane, słoneczne mieszkania, efektowne tarasy i wygodne balkony – tego właśnie szukam!

Bo lubię odpoczynek i relaks wśród zieleni

Wawer Love to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Kameralne osiedle w spokojnej  i zielonej okolicy położone jest w malowniczym sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Tutaj aktywnie spędzę wspólny, rodzinny czas podczas wycieczek rowerowych lub joggingu.

To właśnie tutaj poczuję się naprawdę dobrze.

Bo zabawa jest ważna!

W Wawer Love powstanie niezwykły plac zabaw, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Edukacyjne, kolorowe urządzenia rekreacyjne pobudzą kreatywność najmłodszych i zainspirują do wyjątkowej zabawy! Aby ułatwić rodzicom opiekę nad pociechami, zaplanowaliśmy tu przedszkole, a także punkty usługowe, które ułatwią załatwienie codziennych spraw.

Również dla mnie przewidziano siłownię na świeżym powietrzu oraz klimatyczną fontannę otoczoną pergolą.

Bo kolekcjonuję niezwykłe chwile

Żadna poranna kawa nie smakuje tak dobrze, jak ta wypita na własnym tarasie. Przydomowe ogródki pozwalają na przyjacielskie spotkania wśród zieleni. I to wszystko daje mi Wawer Love!

Bo jest blisko, wygodnie i z dogodną komunikacją

Wygodnie i szybko do centrum dojadę korzystając z pobliskiej stacji Szybkiej Koli Miejskiej (SKM) lub Kolei Mazowieckich. Dostępna jest także sieć komunikacji autobusowej. Dojazd do centrum samochodem zajmie mi 25’.

W okolicy Wawer Love znajdę wszystko czego potrzebuję by cieszyć się życiem.

Broszura Wawer Love do pobrania
pdf 2.4 MiB Wawer_Love_katalog.pdf
Kontakt
X
Do góry