Aktualności

Aktualności

Rozpoczynamy cykl edukacyjny Akademia GHD

Jak bezpiecznie kupić mieszkanie i ustrzec się kosztownych błędów? O czym warto pamiętać na każdym etapie realizacji marzeń o własnym domu? Odpowiemy na te pytania w ramach cyklu porad Akademii GHD. To nasz autorski projekt, którego celem jest pomoc kupującym, począwszy od uzyskania wiedzy prawnej, po informacje dotyczące sposobów aranżacji wnętrz.

Adresujemy go do osób poszukujących wiedzy na ten temat. Z myślą o nich przygotowalismy w ramach Akademii GHD cykl poradników i filmów poradniczych, w których krok po kroku omówimy wszystkie etapy zakupu mieszkania. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy ekspertów i specjalistów z różnych sektorów rynku nieruchomości. 
W ramach cyklu odbyły się 24 listopada warsztaty Akademii GHD  „Mieszkaj w zgodzie ze sobą” w Białołęckim Ośrodku Kultury. Uczestnicy wysłuchali m.in. wykładu firmy Premiere Design o znaczeniu barw we wnętrzach, a także prelekcji firmy Fibaro Polska na temat inteligentnego Domu Przyszłości. Relację ze spotkania, a także filmy i poradniki, które przygotowaliśmy w ramach cyklu można obejrzeć na naszej stronie. 

Więcej informacji w dziele "Prawo"

Zobacz pozostałe aktualności

Kontakt
X
Do góry