Inwestycje zrealizowane

Inwestycje zrealizowane

Posiadamy wieloletnie doświadczenie deweloperskie. Green House Development Warszawa - zrealizowane przez nas inwestycje mieszkaniowe, deweloperskie są naszą wizytówką.

Zapoznaj się z naszymi projektami:

 

Pianissimo

Pianissimo powstało w czarującym miejscu z widokiem na panoramę Krakowa oraz Wisłę. Bliskość centrum miasta i położenie inwestycji w cichej okolicy z blisko zlokalizowanym centrum handlowym, to niewątpliwe atuty tej inwestycji.

dowiedz się więcej

Perla Bianca

Perla Bianca to kameralna inwestycja, w której znajdują się 23 mieszkania. W tym niedużym, 5-kondygnacyjnym budynku zamknęliśmy wszystko, co pozwala żyć wygodnie i szczęśliwie.

dowiedz się więcej

Wilanów Garden

Wilanów Garden to kameralne osiedle, o ekstensywnej zabudowie. Inwestycja zlokalizowana jest na terenie dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy na działkach o łącznej powierzchni 25 024 m2. Bezpośrednie otoczenie stanowią ekskluzywne, nowo wybudowane domy jedno- i wielorodzinne.

dowiedz się więcej

Premium Point

Premium Point to najbardziej wyjątkowa inwestycja na Białołęce. Nowoczesny i elegancki budynek o elewacji łączącej ciepłe odcienie drewna i biel charakteryzuje się wyrafinowaną formą architektoniczną, wysokim standardem wykończenia i dobranymi ze smakiem detalami.

dowiedz się więcej

Apartamenty Wiślane

Apartamenty Wiślane to dwa efektowne budynki posiadające od pięciu do siedmiu kondygnacji, usytuowane przy ulicy Odkrytej 58 na Białołęce. Inwestycję wyróżnia wysoka dbałość o szczegóły oraz jakość wykończenia.

dowiedz się więcej

Inwestycja Przy Młynie

Inwestycja Przy Młynie to najbardziej nowoczesny budynek mieszkalny w Błoniu. W inwestycji znajdują się 162 mieszkania oraz 11 lokali usługowych.

dowiedz się więcej

Apartamenty Kryształowa

Apartamenty Kryształowa to elegancki budynek znajdujący się u zbiegu ulic Kryształowej i Muszlowej, w okolicy Parku Górczewska. Inwestycja nawiązuje swoją architekturą do stylu modernistycznego.

dowiedz się więcej

Inwestycja „Ożarów”

Inwestycja „Ożarów” to znajduje się w centrum Ożarowa. Trzykondygnacyjny budynek z lokalami usługowymi na poziomie parteru, został zaprojektowany tak, aby bardzo dobrze wkomponowywa się w istniejącą architekturę.

dowiedz się więcej

Kontakt
X
Do góry