Warszawa

Warszawa

Green House Development Warszawa Jesteśmy jednym z deweloperów działających na rynku pierwotnym w Warszawie. Oferujemy mieszkania deweloperskie, nieruchomości, domy oraz lokale usługowe. W ramach naszych inwestycji powstają w Warszawie nowe osiedla, które odznaczają się najwyższą jakością wykorzystanych materiałów i dostosowaniem do charakteru okolicy oraz profilu docelowych klientów. W obecnych czasach, gdy w stolicy powstaje tak wiele nowych inwestycji, wybór dobrego dewelopera w Warszawie jest zadaniem niełatwym dla tych, którzy zamierzają kupić swoje własne cztery kąty. Jako doświadczony deweloper, działający na warszawskim rynku od wielu lat, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość prowadzonych inwestycji oraz dogodne warunki finansowe – umożliwiamy bowiem udział w programie Mieszkanie dla Młodych.

W ramach naszej oferty mieszkań w Warszawie realizujemy obecnie następujące inwestycje:

Hampton Residence Wilanów

To unikalne, strzeżone osiedle położone w prestiżowej części Wilanowa, przy ul. Hlondla. Projekt zakłada modernistyczne bryły budynków oraz elegancką kolorystykę, a ogrody otaczające rezydencje będą idealnym miejscem komfortowego wypoczynku.

Zobacz stronę inwestycji

Kamienica przy Ciszewskiej

To kameralna inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy. Elegancki, zaprojektowany z wyjątkową dbałością o detale, kamienica, która swym designem nawiązuje do 20-lecia międzywojennego, doskonale wkomponowuje się z sielankową okolicą małych uliczek w niskiej zabudowie.  

Zobacz stronę inwestycji

Sabbia

Jest to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów. Oddajemy Państwu 12 apartamentów zlokalizowanych w dwóch prestiżowych budynkach. Każdy apartament ma powierzchnię około 150 m2, sypialnię główną z łazienką, 2 dodatkowe sypialnie, salon, kuchnie do indywidualnej aranżacji, przynajmniej jedna łazienka dla gości i minimum jedną garderobę. Apartamenty mają również do dyspozycji powierzchnie dodatkowe, takie jak ogrody na dachu, przestronne balkony oraz ogródki. Inwestycja zlokalizowana jest na granicy Żoliborza i Bielan, pomiędzy Parkiem Stawy Kellera oraz Parkiem Kaskada.

Zobacz stronę inwestycji

Kontakt
X
Do góry