Opis inwestycji

Elegancja i prestiż

Jesteś na właściwej drodze do swojego domu. Witamy w Wilanów Garden, unikalnym projekcie znajdującym się w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy - w najpiękniejszej części Wilanowa.

Wilanów Garden to kameralne i eleganckie osiedle znajdujące się w otoczeniu willi i pięknej przyrody. To idealna kompozycja prestiżu, spokoju, bezpieczeństwa i komfortu.

Każde mieszkanie w naszej inwestycji ma balkon lub taras. Dzięki dużym oknom i niskiej sąsiedniej zabudowie każdy pokój jest jasny i przytulny. Wszystkie budynki są w znacznej odległości od siebie, co gwarantuje intymność.

Komfort i przestrzeń

To doskonale zaprojektowane komfortowe osiedle siedemnastu dwupiętrowych eleganckich budynków, w których znajduje się maksymalnie piętnaście mieszkań. Łącznie w inwestycji powstanie 238 wygodnych apartamentów o powierzchni od 35 do 75m2.

W trakcie prac projektowych architekci ze szczególną troską zajęli się terenami wspólnymi osiedla. Dzięki temu znajdziesz tutaj szerokie alejki, dobre oświetlenie, bezpieczny wjazd na teren osiedla oraz 10 000m2 terenów zielonych.

Bezpieczeństwo

Wilanów to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy, co przyciąga tutaj ludzi szukających spokoju i odpowiedniego sąsiedztwa.

W naszej inwestycji również zadbaliśmy o bezpieczeństwo. Tutaj Twoje dziecko może beztrosko bawić się na nowoczesnym placu zabaw i bez obaw uczyć się jazdy na rowerze na spokojnych uliczkach inwestycji.

Kontakt
X
Do góry