Wnętrza

Wnętrza

Urządzanie mieszkania :: biokominki

Biokominki to nie tylko źródło ciepła, ale również element dekoracyjny, który docenią zwłaszcza Ci, którzy uwielbiają niekonwencjonalne metody aranżacji wnętrz.

Nowoczesne łazienki są coraz większe, designerskie.

Najczęściej stosowanym stylem jest minimalizm. Łazienka w stylu minimalistycznym urządzona jest w oparciu i prostotę. Zarówno kształt armatury, ceramiki jak i akcesoriów łazienkowych w stylu minimalistycznym dobrane jest tak, aby nie budzić skrajnych emocji.

Ograniczenie form to jedno. Równie ważną cechą minimalizmu jest ograniczanie kolorów. Nowoczesna prosta łazienka nie toleruje kolorowego miszmaszu. Nie musi być jednak monotonną jednokolorową. Kolory są tu mile widziane, ale na zasadzie połączenie dwóch kontrastowych kolorów. Ważne jest by jeden z nich był dominujący w stosunku do drugiego. Po zastosowaniu takiego „kolorowego szaleństwa” całe wyposażenie łazienki powinno by uproszczone do maksimum.

Nowoczesność łazienki polega również na nowatorskim dobieraniu, stosowaniu i łączeniu materiałów do niedawna nie spotykanych we wnętrzach - stali, chromu, szkła, egzotycznego drewna czy nagiego betonu. 

Przy wyborze mebli zwróćmy uwagę nie tylko na ich kolor czy kształt uchwytów. Ważna jest przede wszystkim trwałość, pojemność i estetyka.

Taki salon łazienkowy jest idealnym miejscem wypoczynku dla osób preferujących ład i porządek. Mogą się tu wyciszyć i zrelaksować, a porozrzucane kosmetyki czy przybory kąpielowe nie zburzą ich wewnętrznego spokoju podczas kąpieli.

Zobacz pozostałe aktualności

Kontakt
X
Do góry